úkoly

Naše voříškiáda je zaměřena na to, aby jste si s pejskem zpříjemnili volný čas.

  1. Hrabárna – stačí vám papírová taška nebo nízká krabice. Do ní naházejte vše “co dům dal” 🙂 zmuchlané papíry, ruličky od toaletního papíru, papírový obal od vajíček, prostě cokoli vás napadne 🙂 do toho přiházejte několik pamlsků a nechte je pejska hledat.
  2. Vytahovačka – tenhle úkol je tak trochu “vyšší dívčí” a je potřeba dát pejskovi trochu času. Vezměte lahev, nasypte pár pamlsků a zastrčte do ní kousek hadru (utěrky, trička, čehokoli). Cílem tohoto úkolu je, aby pejsek zatáhl za hadr, vytáhnul ho a dostal se k pamlskům. Určitě na začátku dejte pamlsek do hrdla lahve tak, aby kousek koukal ven, pejsek tak snadněji pochopí, že se musí dostat k pamlsku.
  3. Flaškový cedník – vezměte plastovou lahev a udělejte do ní několik děr. Malých, velkých a čím více, tím lépe. Nasypejte do lahve pár pamlsků a dejte ji pejskovi.
  4. Prvomájový úkol – první máj, lásky čas a tak i tentokrát se budeme těšit na láskyplné fotky s vašimi mazlíčky.
  5. Toaleťákovka – k tumuto úkolu potřebujete 6 roliček toaletního papíru. Dejte tři vedle sebe a do otvoru v ruličce dejte pamlsek. Do druhé řady vyskládejte další dvě ruličky s pamlsky uvnitř a nakonec nahoru tu poslední a opět nezapomeňte na pamlsek. Úkolem vašeho pejska je najít v této pyramidě z toaletního papíru všechny pamlsky.
  6. Prolejzačka – vezměte velkou krabici a otevřete jak spodní, tak i horní část tak, aby když ji postavíte, byla krabice průchodná. A právě průlez krabicí je úkol pro vašeho pejska. Navézt ho můžete samozřejmě pamlskem a pokud mu to chcete trochu ztížit, můžete na vchod či východ z krabice přivázat například prázdné kelímky, ruličky, pet lahve či víčka od sklenic.

Nezapomeňte nám z každého úkolu poslat fotku nebo video. Ze všech, kteří pošlou následně vybereme tři z vás, kteří od nás dostanou hrníček dle vašeho výběru a sadu 3 smoothie pro psy. Pokud si nebudete s nějakými úkoly vědět rady, klidně nám napište, poradíme.

Děkujeme, že jste se rozhodli zpříjemnit si čas naší virtuální voříškiádou. Svou účastí jste zároveň podpořili útulky a spolky, které se starají o opuštěná a týraná zvířata.

Děkujeme, vážíme si vaší podpory, přejeme hodně zábavy