úkoly

Naše voříškiáda je zaměřena na to, aby jste si s pejskem zpříjemnili volný čas.

  1. Schovka v listí – znáte čuchací dečku? Princip tohoto úkolu je podobný, jen pamlsky „nepohodíte“ do dečky, ale do trávy, nebo třeba listí a nechte pejska pamlsky najít.
    TIP: Zkuste z listí udělat hromádku a pamlsky naházet do ní. Zabavíte tím pejska na delší dobu 🙂
  2. Momentka – tak trochu víc “soutěžní” úkol. Zůstaneme u listí, vezměte ho co nejvíce, hoďte ho na pejska a pokud po listí vyskočí, zkuste ho vyfotit a udělat co nejlepší momentku. Chce to trochu tréninku a moře trpělivosti. Odměna ale bude stát za to, každý, kdo nám takovou momentku pošle, bude zapojený do hlasování o nejlepší fotku a 5 vítězných od nás dostane tuhle momentku na hrnku.
  3. Přivolávačka – tohle tu už párkrát bylo, ale tréninku přivolání není nikdy dost. Jednoduchá přivolávací hra, zavolejte pejska k sobě, jakmile se k vám přiblíží, odhoďte pamlsek kousek od sebe. Zatímco si pejsek bude na pochutnávat na pamlsku, odběhněte o kousek dál, přivolejte a vše zopakujte.
  4. Kostýmovka – halloween je o maskách a tak kostým nesmí chybět ani v naší voříškiádě. Fantazii se meze nekladou a jestli v kostýmu budete vy, váš hafan, oba nebo celá rodina, to necháme na váš.
  5. Haloo Ven – vyrazte na procházku. Užijte si společně strávený čas a zkuste během doby konání nachodit co nejvíc kilometrů. Toho, kdo našlape se svým chlupáčem nejvíc a doloží nám počet kilometrů, odměníme taškou dle vlastního výběru z našeho e-shopu. Aby jste měli motivaci…určitě znáte náš pochoďák, tak i v tomto případě každý nachozený kilometr proměníme na jednu misku pro útulkáče. Po skončení voříškiády pak můžete odhlasovat, které z organizací krmení předáme.
  6. Ukaž co umíš – to už je taková voříškiádová klasika. Stále nás ale baví, tak nám i teď ukažte něco extra, co váš chlupáč umí 🙂 těšíme se…

Nezapomeňte nám z každého úkolu poslat fotku nebo video. 

Děkujeme, že jste se rozhodli zpříjemnit si čas naší virtuální voříškiádou. Svou účastí jste zároveň podpořili útulky a spolky, které se starají o opuštěná a týraná zvířata.

Děkujeme, vážíme si vaší podpory, přejeme hodně zábavy